Ochrana osobních údajů

Od této chvíle máme na webu zavedenou ochranu osobních údajů. Říká se ji také ve zkratce GDPR (angl. General Data Protection Regulation). Všimnou si toho lze při prvním vstupu na PrejBlog.cz. Zobrazuje se Vám určitě taková lištička ve spodní části webu, kde můžete odsouhlasit podmínky ochrany osobních údajů. Pokud se… číst dále..

Úspěšnost Facebook reklamy

Máme výsledky reklamy na Facebookovou stránku PrejBlogu. Investovaly jsme jako test pouze tolik, co nám doporučil Facebook. Což je 23,-Kč/Den. Administrátor PrejBlogu tedy reklamu spustil na týden. V jednom příspěvku jsem o spuštění Facebook reklamy informoval ještě tentýž den. Týden už uběhl a výsledek? Bylo celkem osloveno 402 uživatelů Facebooku…. číst dále..

Registrace do vyhledávačů

Registrace do internetových vyhledávačů je velmi důležitá. Vyhledávač je třeba Seznam.cz nebo Googl.cz. Bez vyhledávačů by naše stránky byly téměř neviditelné a musely bychom získávat návštěvníky pouze pomocí reklamy. Z vyhledávačů právě jde ta návštěvnost webu. Nekdo (v našem případě) napíše do vyhledávače třeba Blogmat a vyhledá mu to naší… číst dále..

SEO optimalizace

SEO je zkratka anglického názvu Search Engine Optimization což znamená optimalizace pro vyhledávače. SEO není žádné kouzlo. Je to prostě věc, která se doporučuje pro umístění na první příčky ve výsledcích vyhledávačů jako je především Googl a Seznam.   H1 nadpisy Důležité pro SEO optimalizaci je správně umísťovat nadpisy H1,… číst dále..

Total Commander

Stručně řečeno, program s kterým nahrajete webový obsah na internet.   Program Total Commander (dříve známý pod názvem Windows Commander) je jeden z nejpropracovanějších souborových manažerů, umožňující rychlou a efektivní správu souborů s řadou pokročilých funkcí a podpůrných nástrojů. Pro své intuitivní ovládání je Total Commander oblíbený jak mezi začínajícími… číst dále..

Jak přidat na web tlačítko “To se mi líbí”?

Sociální síť Facebook v dnešní době neslouží pouze k chatování a komunikaci mezi přáteli, ale také velmi dobře slouží jako silný marketingový nástroj k propagaci webů, internetových obchodů nebo firem.   Pokud patříte mezi internetové nadšence Facebooku, určitě vás bude zajímat jak nainstalovat tlačítko “To se mi líbí” (ilustrační foto… číst dále..