Jsem tady

Nováček Dnes jsem měl možnost spolupracovat s novým blogem a chtěl bych tu psát články pro Vás návštěvníky PrejBlogu který je na počátku vzniku. Není to žádná velká příležitost, ale můžete se přidat také, alespoň v tuto chvíli. Věřím tomu, že tento blog bude jedním z nejoblíbenějších českých blogů (myslím,… číst dále..

Jasmin (Jana Grünerová)

Dnes Vám představím osobu, kterou jsem našla nedávno na YouTube.. Je to mladá zpěvačka a mě jednou písní zaujala jak hlasem, tak klipem.       Jasmin (Jana Grünerová) – Multižánrová mladá zpěvačka a textařka z Prahy. Součástí Unbeatable  labelu je od ledna 2016. Kromě zpěvu se ráda věnuje hraní na kytaru,… číst dále..

Chytré drogy

Chytré drogy (angl. smart drugs či nootropic) jsou potravinové doplňky zlepšující schopnosti lidského mozku (rychlost a kvalitu myšlení i kapacitu paměti). Slovo nootropic má svůj původ ve starořečtině – noos (vnímání) a tropein (ohnutí). Nejčastěji pracují chytré drogy na principu lepšího zásobování mozku kyslíkem. Slouží k výživě nervových buněk, podporují regeneraci a optimalizují… číst dále..

DMAE

Co je to DMAE?   Přírodní potravinový doplněk obsahující dimetylaminoetanol, který je trvale přítomen v lidském mozku. Uvedená látka se v přírodě vyskytuje zejména v mase ančoviček a sardinek. DMAE stimuluje produkci cholinu a acetylcholinu a zároveň působí jako prekursor cholinu a acetylcholinu. Acetylcholin je látka, která přenáší impulsy z… číst dále..

Most! (seriál)

Osmidílný komediální seriál je již šestou spoluprací dvojice Prušinovský a Kolečko. V projektu, který si nadsázkou bere na paškál složitá témata, jakými jsou nesnášenlivost či xenofobie, si hlavní roli zahrál Martin Hofmann.   „Most je ryze dělnické město, a proto má svou nezaměnitelnou filozofii. Vizuálně je naprosto unikátní, protože vyrostlo na zelené louce během několika let… číst dále..

Fatty Pillow a jeho příběhy

FattyPillow, dříve také Tlustej Kárl, vlastním jménem Karel Sivák (* 15. srpna 1992 Třebíč) je český streamer a youtuber, působí především jako bavič. Prioritně využívá službu Twitch a sekundárně službu YouTube pro zveřejňování úryvků ze svého Twitch vysílání.   Účet FattyPillow vznikl dne 1. prosince 2014, během 11 měsíců získal přes… číst dále..