.
 • Registrace do vyhledávačů

  Registrace do internetových vyhledávačů je velmi důležitá. Vyhledávač je třeba Seznam.cz nebo Googl.cz. Bez vyhledávačů by naše stránky byly téměř neviditelné a musely bychom získávat návštěvníky pouze pomocí reklamy. Z vyhledávačů právě jde ta návštěvnost webu. Nekdo (v našem případě) napíše do vyhledávače třeba Blogmat a vyhledá mu to naší stránku. Momentálně jsme na prvních pozicích u Seznamu i Googlu. Návštěvníci mohou také zadat i jiný dotaz na vyhledávání. Jedná se o slovo nebo frázi, které se vyskytuje na našem Blogmatu například tedy Registrace do vyhledávačů. Ve výsledcích vyhledávání by měla být vygenerována naše stránka. Někdy to bývá na prvních pozicích a někdy také svůj web nenajdete. O tom si povíme v článku zvýšení návštěvnosti v sekci Základy programování.

   

  Vyhledávače jsi ve většině případů Vaší stránku najdou sami a tak nemusíte registrovat stránku podle našeho návodu do vyhledávače. Má to ale jedno velký ale. Když ručně nezaregistrujete svou novou stránku do vyhledávačů, tak Vaše stránka bude ve vyhledávání za až dokonce několik měsíců a proto je dobré zaregistrovat svou novou stránku do vyhledávačů ihned, co bude hotová. Budete tím pádem rychleji ve vyhledávačů a budete mít tím pádem rychleji návštěvníky z výsledků vyhledávání.

   

  Registrujte svůj web především do Seznamu a do Googlu. Myslíme, že to bude pro začátek stačit. Především tyto vyhledávače jsou důležité. České návštěvníky získáte z Googlu a ještě o maličko víc ze Seznamu.
  Níže jsou uvedeny adresy na stránky, kde si jednoduše zaregistrujete svou stránku do vyhledávačů. Jako menší bonus Vám dáme možnost se zaregistrovat u méně důležitějšího vyhledávače Bing.com.

   

  Registrace do vyhledávače Seznam.cz na stránce – https://search.seznam.cz/pridej-stranku

  Registrace do vyhledávače Google.cz na stránce – https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url?

  Registrace do vyhledávače Bing.com na stránce – http://www.bing.com/toolbox/submit-site-url

 • Jedna reakce na Registrace do vyhledávačů

  1. Pingback:Okamžitý výdělek – Vyplácení od 100,-Kč | PrejBlog.cz

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *