.
 • Jak vydělat z webu pomocí reklamy

  Pokud vlastníte nebo chcete vytvořit nějaký web, blog a podobně, lze jeho obsah zpeněžit a to pomocí reklamy od Google. Zaregistrujete se na jejich stránkách, vyplníte patřičné údaje a vložíte reklamu na svůj web, blog. Za každé zobrazení reklamy získáte peněžitou odměnu a také i za kliknutí na odkaz. Ceny jsou různé a společnost spolehlivá. Vyplácí i na bankovní účet.

   

  Google Adsense

  Reklamy – včetně textových, obsahových a multimediálních – procházejí kontrolou, aby bylo zajištěno, že jejich obsah bude vhodný pro děti a publikum, jako je to vaše.

   

  Inzerenti neustále nabízejí ceny za reklamní prostor
  O reklamní prostor soutěží miliony inzerentů. Znamená to více peněz, více relevantních reklam a větší množství zaplněného reklamního prostoru.

   

  Vy rozhodujete, které reklamy se zobrazí
  Reklamy, které nechcete, můžete zablokovat. Můžete taky zvolit, kde se mají reklamy zobrazovat, a přizpůsobit si vzhled a styl textových reklam tak, aby ladily s vaším webem. Pod kontrolou máte i výběr kategorií reklam, které povolíte. Na vašem webu platí vaše pravidla.

   

  Oslovte své publikem na jakémkoli zařízení
  Služba AdSense je optimalizována i pro mobilní zařízení. Responzivní reklamní jednotky se automaticky přizpůsobují různým úhlopříčkám, abyste stále působili na uživatele skvělým dojmem a nadále vydělávali, když si prohlížejí váš web na chytrém telefonu či tabletu.

   

  Přehledy výkonu vás informují o skutečnosti
  Metriky výkonu vám pomohou určit, jak lze vhodnými úpravami zvýšit zisk. Prostřednictvím mobilní aplikace AdSense si můžete statistiky prohlížet i na cestách.

   

  Srovnávejte a učte se pomocí nástroje Experimenty AdSense
  Rychle vytvářejte, spouštějte a analyzujte experimenty typu A/B, aniž byste museli měnit kód. Experimenty AdSense vám umožňují porovnat jedno nastavení reklam s různými variantami a zhodnotit, co přináší lepší výsledky.

   

  Panel nástrojů pro majitele stránek Google
  Zobrazujte si při procházení webu v Chromu aktuální informace o účtu AdSense. Získejte rychlý přehled o svých ziscích a o výkonu stránek přímo z panelu nebo z překryvných vrstev reklam, které poskytují přehledy na stránkách a prvky pro blokování.

 • Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *