• Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Stáří domény

Jak čas plyne tak veškeré založené domény stárnou neboli jsou už registrované nějakou dobu. Ty nejstarší domény mívají větší hodnotu oproti doménám novém. Doména je vlastně www. (něco) . cz,sk, com, .. Důvodem proč jsou starší domény hodnotnější je i také to, že vyhledávače tyto weby upřednostňují a své tzv…. číst dále..

Úspěšnost Facebook reklamy

Máme výsledky reklamy na Facebookovou stránku PrejBlogu. Investovaly jsme jako test pouze tolik, co nám doporučil Facebook. Což je 23,-Kč/Den. Administrátor PrejBlogu tedy reklamu spustil na týden. V jednom příspěvku jsem o spuštění Facebook reklamy informoval ještě tentýž den. Týden už uběhl a výsledek? Bylo celkem osloveno 402 uživatelů Facebooku…. číst dále..

Úspěšnost reklamy Websurf.cz

Nově byla vytvořena www stránka na PrejBlogu, která je vyhraněna jen pro reklamu od Websurfu. Tato https://prejblog.cz/websurfaci.html.. Websurf.cz – reklamní systém.. reklama zdarma.. zvýšení návštěvnosti webových stránek.. Stručně řečeno, měříme kvalitu návštěvnosti od této stránky, kde máme reklamu na zmíněný odkaz za jejich tzv. kredity. Jde o to, že se lidem… číst dále..

Registrace do vyhledávačů

Registrace do vyhledávačů Registrace do internetových vyhledávačů je velmi důležitá. Vyhledávač je třeba Seznam.cz nebo Googl.cz. Bez vyhledávačů by naše stránky byly téměř neviditelné a musely bychom získávat návštěvníky pouze pomocí reklamy. Z vyhledávačů právě jde ta návštěvnost webu. Nekdo (v našem případě) napíše do vyhledávače třeba Blogmat a vyhledá… číst dále..

SEO optimalizace

SEO optimalizace SEO je zkratka anglického názvu Search Engine Optimization což znamená optimalizace pro vyhledávače. SEO není žádné kouzlo. Je to prostě věc, která se doporučuje pro umístění na první příčky ve výsledcích vyhledávačů jako je především Googl a Seznam. H1 nadpisy Důležité pro SEO optimalizaci je správně umísťovat nadpisy… číst dále..

Total Commander

Stručně řečeno, program s kterým nahrajete webový obsah na internet. Program Total Commander (dříve známý pod názvem Windows Commander) je jeden z nejpropracovanějších souborových manažerů, umožňující rychlou a efektivní správu souborů s řadou pokročilých funkcí a podpůrných nástrojů. Pro své intuitivní ovládání je Total Commander oblíbený jak mezi začínajícími uživateli,… číst dále..

Jak přidat na web tlačítko “To se mi líbí”?

Sociální síť Facebook v dnešní době neslouží pouze k chatování a komunikaci mezi přáteli, ale také velmi dobře slouží jako silný marketingový nástroj k propagaci webů, internetových obchodů nebo firem. Pokud patříte mezi internetové nadšence Facebooku, určitě vás bude zajímat jak nainstalovat tlačítko “To se mi líbí” (ilustrační foto vpravo)… číst dále..

Zpětné odkazy

Když si člověk založí svou vlastní webovou stránku, tak by ho tento článek měl zajímat. Budu tu popisovat, jak zvýšit návštěvnost webový stránky pomocí tzv. zpětných odkazů. Zpětné odkazy jsou odkazy, které směřují na nějaký web. Nejen, že je to taková menší reklama, ale také to zaznamenají vyhledávače třeba jako… číst dále..

  • Copyright © 2019 - PrejBlog.cz

    Design vytvořil Jakub Rubeš