.

Fatty Pillow a jeho příběhy

FattyPillow, dříve také Tlustej Kárl, vlastním jménem Karel Sivák (* 15. srpna 1992 Třebíč) je český streamer a youtuber, působí především jako bavič. Prioritně využívá službu Twitch a sekundárně službu YouTube pro zveřejňování úryvků ze svého Twitch vysílání.

 

Účet FattyPillow vznikl dne 1. prosince 2014, během 11 měsíců získal přes 142 tisíc fanoušků na sociální síti Facebook, 240 tisíc na YouTube a přes 160 tisíc na službě Twitch.[Avšak tento profil není prvním, jeho dřívější YouTube kanál s první tvorbou (hudební) vznikl dne 6. října 2013 pod pseudonymem Tlustej Kárl. K březnu 2017 získal na YouTube už přes 480tisíc odběratelů.

 

ŽIVOT:

 

Vyrůstal sám s matkou, protože v osmi letech mu zemřel otec na rakovinu. Po ukončení základní školy Na Kopcích v Třebíči (2007) se rozhodl studovat na střední Hotelové škole Třebíč v oboru kuchař. Po dokončení tohoto studia dále studoval na Soukromé střední odborné škole a Středním odborném učilišti Třebíč, toto studium však předčasně ukončil dne 26. června 2015.[Již od nižšího věku se zajímal o hip hop a rap, v roce 2013 si tak založil svůj hip-hop/rap YouTube kanál pod přezdívkou Tlustej Kárl, který využíval ke zveřejňování svých skladeb, v písních se označuje také jako Tlustej C. V roce 2013 vystupoval na Hip Hop Kempu, který se konává v Hradci Králové.

 

Na začátku prosince 2014 si založil účet FattyPillow se záměrem pobavit diváky svým originálním vystupováním; během dvou týdnů nasbíral přes 1 000 odběratelů, ale největší nárůst přišel v únoru 2015. V dubnu 2015 obdržel cenu od společnosti Youtube Silver Play Button za 100 000 odběratelů. FattyPillow využívá prioritně službu Twitch.tv, která nabízí sofistikovaný systém možnosti sdílení peněžitých příspěvků od diváků na určitý kanál za účelem podpory; účinkující FattyPillow si tak dokáže touto službou během jednoho vysílání vydělat i několik tisíc korun. Diváky neuchvacuje hraním a hrami samotnými, zaměřuje se spíše na jejich pobavení různými příhodami nebo vtipkováním.

 

Na konci srpna 2015 divákům oznámil, že se se svou přítelkyní Sárou Holanovou přestěhoval do hlavního města ČR Prahy, do té doby žil se svou matkou v rodné Třebíči. Vystupoval také v pořadech Aliho parťáci a Šéfik internetu na televizi Prima Cool.

 

V červnu 2017 se s přítelkyní Sárou Holanovou, taktéž youtuberkou, po dvou letech vztahu rozešel. Od té doby si již našel novou přítelkyni, která se však na streamu ani ve videích (vyjma hlasu za kamerou) ještě neobjevila.

 

V roce 2018 dostal 2 community striky za několik svých starších videí v důsledku retroaktivní aplikace nových pravidel youtube. Pokud by dostal i třetí, byl by jeho kanál nenávratně smazán. Karel tedy raději ze svého kanálu smazal většinu svých starších videí, především velmi oblíbené “příběhy”, týkající se jeho zážitků ve škole, na kuchařských praxích, s kamarády atd. Od té doby jsou, po vypršení striků, videa postupně znovu nahrávána na Youtube v sérii zvané “NOSTALGIE”

 

21.12.2018 Vydal na svůj YouTube kanál Skladbu s názvem “KONTROVERZNÍ”, která během 24. hodin od publikování přesáhla hranici milion zhlédnutí.

 

Vybrala jsem pro Vás pár YouTube videí, kde vypráví o zážitcích:

 

Fattyho první erotický zážitek

 

 

Fatty okradl staršího gamblera

 

Fatty – Zmlátila mě holka

 

Fatty loví holky na diskotéce

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *