.
 • DMAE

  Co je to DMAE?

   

  Přírodní potravinový doplněk obsahující dimetylaminoetanol, který je trvale přítomen v lidském mozku. Uvedená látka se v přírodě vyskytuje zejména v mase ančoviček a sardinek. DMAE stimuluje produkci cholinu a acetylcholinu a zároveň působí jako prekursor cholinu a acetylcholinu.

  Acetylcholin je látka, která přenáší impulsy z jedné nervové buňky do druhé, a tím hraje životně důležitou roli při fyzických a mentálních funkcích. Nedostatek acetylcholinu zhoršuje mozkovou činnost. Jeho hladina se snižuje věkem a příjmem toxických látek potravou. Navzdory dobré nutriční stravě trpí mnoho lidí (pravděpodobně až 75% populace) nedostatek acetylcholinu. DMAE působí jako velmi efektivní antioxidant a deaktivátor volných radikálů. Přeměňuje buněčný odpad lipofuscin, který zapříčiňuje tvorbu stařeckých skvrn a skvrn na játrech. DMAE je také okamžitý předchůdce cholinu při stavbě a opravě buněčných membrán, obzvláště v mozku a centrálním nervovém systému. Jeho hlavní předností je, že snadno překračuje mozkové krevní bariery a buněčné membrány. Výzkum shledal, že DMAE je velmi kvalitním zdrojem cholinu pro blánovou syntézu.Jedná se o speciální preparát, který je určen všem aktivním lidem, studentům a manažerům. Výrazně zvyšuje paměť, IQ, mentální energii, proces učení, odstraňuje únavu a působí proti stárnutí.

   

  Kdy DMAE pomáhá:

  aktivuje IQ
  urychluje proces učení a paměti
  zlepšuje náladu a zvyšuje mentální energii
  odstraňuje únavu
  pozitivně ovlivňuje poruchy spánku
  zpomaluje procesy stárnutí
  posiluje imunitní systém
  zvyšuje libido a sexuální výkonnost
  pomáhá hyperaktivním dětem
  Účinné látky mg/1 tableta
  DMAE bitartate 351 mg (5,6 % DMAE bitartate)
  nesoucí 20 mg čistého DMAE (dimethyaminoethanol)
  70% cholin bitartate 300 mg nesoucí 210 mg čistého Cholinu

   

  Upozornění: Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 10 let a těhotné ženy. Vyrobeno bez konzervačních látek, umělých barviv, příchutí, vůní, kvasnic, mléka, vajíček, kukuřice, soji, pšenice, cukru, soli, lepku, škrobu, je také vhodný pro diabetiky.

   

  Pro zvýšení účinku doporučujeme kombinovat s Lecitin.
  Tento produkt můžete zakoupit v v těchto internetových lékárnách

 • Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *